centrálne vysávače  predaj • montáž • servis - DUOVAC
 

Centrálne 
vysávače 

 left   right

youtube slaper   facebook slaper instagram slaperSLAPER, s.r.o.
Solivarská 78
080 05 Prešov
mobil: 0905 269 451

tel.: 051-7764334

harcar@slaper.sk

Centrálny vysávač BEAM

Centrálne vysávače

centrálny vysávač
zjednodušujú prácu • 

zkvalitňujú čistotu vnútorného ovzdušia • 

sú účinné proti nečistotám • 

a nekompromisné proti alergénom • Záruka čistého a bezprašného domovaclinproof
 • pohodlná a jednoduchá obsluha

 • tichá prevádzka

 • vysávanie bez vírenia prachu

 • dlhá životnosť

 • doživotná záruka na jednotky DuoVac

 • široká ponuka príslušenstvaPrečo centrálny vysávač?

Podlahová štrbina VacPan  V dnešnej modernej dobe máme možnosť výberu zo širokého sortimentu vysávačov, kde výrobcovia ponúkajú možnosti čo najdokonalejšieho vysávania. Ide hlavne o malé prenosné vysávače s jednoduchou manipuláciou, ktoré sú súčasťou drvivej väčšiny domácnosti. Klasické vysávače zbierajú prach a nečistoty do vymeniteľných vreciek, ale veľkú časť jemných čiastočiek opäť vyfukujú do vzduchu v miestnosti a zároveň víria prach pri vysávaní. Malé čiastočky prachu a baktérii ostávajú v miestnosti, čo predstavuje najväčší problém nielen pre alergikov a astmatikov, ale pre každého živého obyvateľa príbytku. Účinnosť vysávania pri centrálnom vysávači je 100%! Dôvodom je systém na akom vysávanie funguje. Vzduch a nečistoty sú vysávané cez hadicu a rozvod až do agregátu. Nečistoty končia vo veľkom zbernom vedre, ktoré stačí vyprázdniť niekoľkokrát do roka. Nasatý vzduch je prefiltrovaný cez vysokoúčinný filter a vyfukovaný von mimo obytných priestorov výfukovou klapkou. Centrálny vysávač vás určite pozitívne prekvapí aj svojim výkonom, ktorý je niekoľko krát vyšší ako pri prenosnom vysávači. Je to spôsobené výkonnejším a väčším priemyselným motorom v centrálnej jednotke (agregáte) umiestnenom pevne na stene. Sací výkon je udávaný v AirWattoch, ktorý je pri centrálnych vysávačoch 2 až 4 krát vyšší ako pri klasickom vysávaní. Napriek vysokému výkonu je jeho spotreba energie nižšia ako u prenosných vysávačoch. Ďalšou pozitívnou výhodou je nízka hlučnosť agregátu (60dB). Tento údaj je aj tak nepodstatný, lebo agregát hučí v technickej miestnosti, v garáži, pivnici... , takže nie ste rušený pri sledovaní televízie, počúvaní hudby a čo je ešte dôležitejšie neruší Vás ani pri telefonovaní alebo spaní. Jediný zvuk je iba šum nasávaného vzduchu.Montáž centrálneho vysávacieho systému (CVS)

schema rozvodu centrálneho vysávača Duo-Vac  Centrálny vysávač je v objekte pevne zabudovaný, preto je dobré myslieť na jeho začlenenie už pri realizácii projektu. V projekte sa vypracuje riešenie systému, kde dôjde k prepojeniu rozvodov s centrálnou jednotkou a zásuvkami. Zároveň sa navrhne umiestnenie zásuviek a agregátu v dome ako aj najjednoduchšie zabudovanie rozvodu.


Realizácia prebieha v dvoch etapách.

V prvej etape dôjde k montáži potrubia (rozvodu). Montáž rozvodu sa realizuje vo fáze hrubej stavby pred realizáciou omietky. V prípade, že rozvody majú byť uložené v podlahe je najlepšie začať s montážou rozvodu pred zahájením práce na ostatných rozvodoch ako je voda, plyn a kúrenie. Po vymaľovaní nasleduje druhá etapa, ktorá pozostáva z inštalácie agregátu, zásuviek, štrbín a dodávky príslušenstva.Centrálny vysávací systém podľa Vašich požiadaviek

Duo-Vac  Agregát sa volí podľa dĺžky rozvodu a počtu zásuviek. Tie najvýkonnejšie sa používajú v kancelárskych budovách, priemyselných objektoch a hoteloch. Zásuvky spĺňajú nielen technickú, ale aj estetickú funkciu. Široká škála ponúkaných zásuviek obsahuje typy plastové i kovové, obdĺžnikové aj štvorcové, rôzne farebné kombinácie pre zladenie s akýkoľvek interiérom. Obľúbeným doplnkom je podlahová štrbina VacPan, ktorá sa umiestňuje najčastejšie do sokla kuchynskej linky a slúži ako automatická lopatka. Stačí pozametať nečistoty k štrbine a zapnúť klapku nohou. Individuálne požiadavky zákazníka splní široká škála príslušenstva a doplnkov. Dá sa vybrať nielen dĺžka hadice, štandard alebo hadica s ovládaním, množstvo hubíc a nadstavcov, sady príslušenstva (mini, do auta, na žalúzie), filter na drobné predmety, separátor na popol alebo vodu,... Máte strach z vysokej ceny? Nemusíte sa báť, pretože cena tejto technológie sa vytvára vždy na mieru konkrétnemu klientovi. Odvíja sa od veľkosti objektu a jeho členenia. Obidve etapy sa realizujú samostatne. Podstatné je neváhať a nechať si zabudovať rozvody. Vy sami sa rozhodnete, kedy si zakúpite centrálnu jednotku spolu s príslušenstvom.


left top