centrálne vysávače  predaj • montáž • servis - DUOVAC
 

Centrálne 
vysávače 

 left   right

youtube slaper   facebook slaper instagram slaperSLAPER, s.r.o.
Solivarská 78
080 05 Prešov
mobil: 0905 269 451

tel.: 051-7764334

harcar@slaper.sk

Centrálny vysávač BEAM

Príslušenstvo k centrálnym vysávačom


Ponúkame najkompletnejšiu radu centrálnych vysávačov, čo umožňuje vybrať vhodný typ pre akýkoľvek dom či objekt. Široká škála príslušenstva, vrátane turbo kartáčov, umožní riešiť akúkoľvek úlohu. Dodávame široký výber komponentov k zostaveniu podľa Vašich požiadaviek.


Sady príslušenstva

Komfortné súpravy príslušenstva s vysoko odolnou hadicou a ergonomickým držadlom s vypínačom. Súčasťou súpravy sú všetky základné kvalitné nástavce vrátane držiaka na hadicu, držiaka teleskopickej tyče a tašky na doplnky.

obsah jednotlivých súprav príslušenstva nájdete tu


Hadice s ovladaním
7m, 8m, 9m, 10m, 11m, 12m

umožňujú ľahké ovládanie (zapnutie/vypnutie) celého vysávacieho procesu priamo na rukoväti hadice. Nízke ovládacie napätie 12V alebo 24V zaručuje bezpečnú obsluhu.


Hadice štandard
rôzne dĺžky napr. 7m, 8m, 9m, 10m, 11m, 12m

dokážeme vyrobiť akúkoľvek dĺžku hadice do 24m
vieme vyrobiť aj predlžovacie hadice
v striebornej farbe


Elastická hadice
2,5m~8m

Tam, kde treba počítať s každým centimetrom voľného priestoru, nájdu uplatnenie zmršťovacie hadice. V kľudnom stave zaberajú minimum miesta, pri vysávaní možno zväčšiť ich dĺžku až na 8m


VROOM VROOM - vyťahovacia vysávacia hadica
• "VROOM" je ideálny pre rýchle upratovanie malých priestorov a suchých nečistôt v miestach, kde je vo Vašom dome intenzívna prevádzka, ako sú kuchyňa, kúpelňa a zádvierie domu. Jeho trvalá dostupnosť z neho robí skvelý doplnok k Vášmu centrálnemu vysávaču.

• "VROOM" sa zapína a vypína automaticky, čo upratovanie maximálne zjednodušuje, stačí iba vytiahnuť hadicu z držiaku a môžete začať upratovať. Zariadenie je nainštalované do skrinky, ktorá môže byť namontovaná v pravom aj ľavom prevedení. Vďaka tomuto zariadeniu nemusíte vyťahovať hadicu Vášho centrálneho vysávača kvôli každej drobnej nečistote. Hadica je samo zvinovacia. Dĺžka vyťahovacej hadice je 5,4m alebo 7,4m.

• "VROOM" môžete elegantne inštalovať do väčšiny skriniek alebo šatníkov tak, aby bol rýchle k dispozícií, keď ho budete potrebovať a naopak skrytý, keď ho nepotrebujete. Je to skvelý pomocník pre každodenné použitie.
VROOM 5,4m


Textilné návleky

Textilné návleky na hadicu ochraňujú nábytok pred možným poškodením.
ponúkame dva typy
• s klasickým zipsom po celej dĺžke návleku
• elastické / úpletové


Chrómové trubice teleskopické

Umožňujú variabilitu v nastavení optimálnej dĺžky pomocou zaisťovacieho mechanizmu s drážkami. Vyznačujú sa kvalitným spracovaním a vysokou trvanlivosťou.


Filter na drobné predmety VISIOVAC

Vynikajúca pomôcka zabraňujúca vysatiu drobných predmetov do vysávača.
(napr. prstene, prívesky, náušnice, mince, drobné detské hračky ...)
Nasadzuje sa medzi rukoväť hadice a teleskop.


WackyWac

Ideálna kefa navysávanie neprístupných miest. Úzkymi sacími trubičkami prechádzajú iba prachové čiastočky. Ostatné drobné predmety vo vašej zásuvke zostanú nedotknuté.


Kefy na žalúzie

Ideálny nadstavec na čistenie žalúzií. Dva existujúce typy sa líšia rozmermi čistiacich čeľustí tak, aby ich bolo možné použiť ako na zvislé, tak aj na vodorovné žalúzie.


Mini príslušenstvo

Sada špeciálnych nadstavcov na vysávanie malých a členitých priestorov.
použitie: napr. počítače, tlačiarne, klávesnice, mriežky ventilátorov, interiér automobilov, ...
(pre všetky typy vysávačov)


Flexi Clean

pružná sacia štrbina 60cm s odnímateľnou štetinovou koncovkou.
Vhodná na vysávanie prachu v aute a na zle dostupných miestach.(radiator, ...)


Separátor na popol

Separátor slúži na vysávanie popola z krbov, prípadne iných nečistôt, ktoré nechcete, aby sa dostali do rozvodu CVS, prípadne do vysávača. Môže sa používať s hadicou centrálneho vysávača aj so všetkými bežnými typmi vysávačov. Separátor je riešený tak, aby vysoký výkon vysávača nevysal jemný popol ďalej do rozvodu CVS (vysávača) - je tam ventil na prisávanie falošného vzduchu - popol sa cyklónom ukladá na dne separátora. Hadica separátora je kovová.


Podlahová štrbina VacPan.

Niekedy je pohodlnejšie zamiesť nečistoty z pevnej podlahy ku štrbine VacPan, ako vyťahovať hadicu vysávača. Podlahová štrbina VacPan - sa zabudováva do sokla kuchynskej linky a je napojená na potrubný rozvod vysavača.