ARTOX zhod na bielizeň pre rodinné domy a penzióny
 

Zhod bielizne

   

SLAPER, s.r.o.
Solivarská 78
080 05 Prešov
mobil: 0905 269 451

tel.: 051-7764334

harcar@slaper.sk
Vyvŕtame Vám otvor pre zhod na bielizeň

Zhody na bielizeň


ARTOX zhod na pradlo

 PREČO ZHOD BIELIZNE?

 •  Pohodlie a úspora času
 •  Hygienické ukladanie použitej bielizne
 •  Žiadne prevádzkové náklady
 •  Neobmedzená životnosť
 •  Jednoduchá inštalácia
 •  Rozumné zriaďovacie náklady
 •  Technológia, ktorá vyzdvihne hodnotu Vášho domu
 •  A hlavne už KONEČNE PORIADOK


 • schema ARTOX
  zhod na bielizeň ARTOX


  ARTOX - zhod bielizne pre rodinné domy a penziony  PRAKTICKÝ POMOCNÍK

   V dnešnej uponáhľanej dobe je treba vážiť si každej minúty voľného času, ktorú človek ušetrí pre radosť druhých alebo pre seba.

   Jednou z každodenných rutinných činností v domácnosti je aj upratovanie použitej bielizne po sebe alebo po svojich ratolestiach.

   Praktickým pomocníkom pre zjednodušenie tejto činnosti je vybaviť si dom zhodom bielizne ARTOX.  PRINCÍP ČINNOSTI

   Jednoduchosť a stavebná kompatibilita systému ARTOX umožňuje ľahké zabudovanie prakticky do akehokoľvek typu stavby.

   Potrubie o priemeru 300 mm, spojnice jednotlivých poschodí, tvoria transportnú šachtu bielizne z podkrovnej časti domu a končí napr. v práčovni nižšieho poschodia alebo inej podobnej miestnosti. Ideálnym riešeným je zvoliť umiestnenie šachty v dome bez zbytočných zatáčok alebo ohybov, ktorých náročnosť individuálneho riešenia zbytočne systém predražujú. Ako už vyplýva z názvu ZHOD, je tu snaha o maximálne využitie gravitácie.

   V jednotlivých poschodiach sú na stenách osadené zhodové dvierka, ktoré po otvorení zprístupnia šachtu pre vhodenie bielizne. Bielizeň potom padá vlastnou váhou do pripraveného zberného koša v práčovni neďaleko práčky. Zhodové dvierka sa spravidla inštalujú jedne na poschodie a to napríklad v šatni, kúpeľni, prípadne na chodbe. Vzhľadom k tomu, že sa dvierka stanú nepriehľadnuteľnou súčasťou a doplnkom interiéru, ARTOX ponúka rôzne povrchové úpravy ako vo farbách RAL, tak drevených dekoráciách, nerez apod.


  dvierka ARTOX


  ČO JE POTREBNÉ PRE INŠTALÁCIU SYSTÉMU?

  Pre zabudovanie systému zhodu ARTOX je nutné pri výstavbe domu nájsť vhodné umiestnenie šachty tak, aby bolo prepojené najvyšie poschodie budovy s miestnosťou umiestnenia práčky čo najpriamejšie. Vzhľadom k pomerne veľkému priemeru zhodovej šachty(300mm), doporučujeme konzultovať zásahy do stropných konštrukcií s projektantom domu. Radi Vám zadarmo vypracujeme návrh riešenia vo Vašom dome spoločne s cenovou ponukou.
  Reklama: